![family photo](https://s3.site-om.org/files/public/styles/square_lg/public/2023-07/stefan-and-hensie-family.jpg?VersionId=001716154598073318941-Xzih5jsXfT&itok=GLq1z-mf)
Стефан і Хенсі
команда
Стефан і Хенсі ван дер Мерве з Південної Африки несуть служіння в Україні з 2003 року. Вони мають трьох дітей: Надю, Даниїла та Віктора. Стефан є головою нашого відділу фінансів, а також допомагає пастору місцевої церкви. Він приймає активну участь у проектах по насадженню нових церков та служить пастором у літніх таборах.
Хенсі координує учасників короткострокових місіонерських поїздок та служить у нашому відділі комунікацій. Її серце лежить до дітей та підлітків, особливо до сиріт та тих хто страждає. Вона активно бере участь у розробці театральних програм для літніх таборів та служить в наших таборах в команді координаторів, в більшості театральним керівником команди акторів.