![team photo](https://s3.site-om.org/files/public/styles/hero_lg/public/2023-07/9-1.jpg?VersionId=001689356488004839035-NH1IgNzBzN&itok=0ln6J6pg)
Кагарлик
Кагарлик - маленьке місто неподалік від Києва. Українська економіка не в кращому стані. Це особливо превалює в містах, де високий рівень безробіття і заробітна плата дуже низька. У надії змінити цю ситуацію і побудувати розвинуте суспільство, лідер ОМ в Україні, Уейн Чек, був залучений у створення трансформаційного підприємства.
Мета - створити паливо з пластикових відходів, створити робочі місця для місцевих людей. Крім підприємства, він зайнятий служінням пастора у церкві Голгофа в Кагарлику, і допомагає розвитку крикету в Україні. У Кагарлику є єдине спеціалізоване поле для крикету і єдиний в Україні тренувальний зал , але є потреба в тренері для крикету, щоб він приїхав і розвинув служіння.
Наш проект стійкості "Чиста душа - чисте місто" прагне змінити і побудувати нове живе суспільство, яке дозволяє встати на ноги.
На нашому підприємстві, ми створили машину піролізу, яка перетворює пластикові відходи на паливо. В майбутньому ми плануємо виробляти паливо для автомобілів і вантажівок.